O nás

Představení společnosti

Rádi bychom Vás seznámili se společností Gaseco spol. s r.o. a nabídli Vám naše služby v oboru plynových zařízení, sanity a topení.

Naše společnost ve své stávající podobě vznikla už v roce 1993 (v návaznosti na předchozí činnost fyzické osoby stejného názvu) v Praze, kde má dosud sídlo i hlavní provozovnu. Nedílnou součástí je pak dceřinná společnost v Mariánských Lázních.

Společnost byla založena Ing. Janem Dvořákem, jehož dlouholetá odborná praxe byla všeobecně známa a také byla zárukou profesionality, vysoké kvality prováděných prací a v neposlední řadě i rychlosti a spolehlivosti řešení. Jeho názor na odbornou problematiku byl vždy vysoce oceňován ostatními odborníky v oboru. O jeho odborných kvalitách hovoří i fakt, že v roce 1969 byl jedním z prvních zaměstnanců oddělení plynových zařízení na IBP Praha. V současné době vede společnost jeho syn Jan Dvořák ml., který tak pokračuje v rodinné tradici v tom nejlepším slova smyslu.

Montážní pracovníci jsou rozděleni do profesních skupin a pracují pod dohledem zkušených odborných mistrů s dlouholetou praxí v oboru. Všechny skupiny jsou mobilní s montážními vozidly s potřebnou výbavou. Mohou tedy v případě potřeby rychle a efektivně zasáhnout tam, kde to je nutné či potřebné.

Společnost je v maximálně možném rozsahu držitelem všech, ze zákona nutných, odborných oprávnění a certifikátů potřebných k provádění uváděných činností. Všichni pracovníci jsou průběžně doškolováni a přezkušováni ze svých odborných znalostí a dovedností, což je jediná cesta, jak se udržet na vysoké profesionální úrovni a jak společnost udržet na čelní pozici daného segmentu trhu stejně tak, jako si zachovat své místo v silném konkurenčním prostředí. Společnost je na trhu poměrně značně exponována a díky tomu každoročně dosahuje několikamilionového obratu.

Video:

I mistr tesař se někdy utne aneb výbuch plynu na Chebsku (zpráva z TV Nova)

UPOZORNĚNÍ – Po vyšetření události byla zjištěna vina na straně provozovatele technických sítí, NE tedy naší společnosti !!! VÝBUCH PLYNU NA CHEBSKU (zpráva z TV Nova)